U nas wykupisz nową licencję programu AutoMapa dla Androida, sprawdzisz termin ważności licencji programu AutoMapa Android, oraz zakupisz przedłużenie terminu ważności posiadanej licencji.

Licencja AutoMapa

Umożliwia wykupienie nowej licencji, lub przedłużenie terminu ważności już posiadanej licencji. Termin ten przedłużany jest na wykupiony okres, od dnia wykupienia, bądź od dnia wygaśnięcia - jeżeli licencja jest jeszcze aktywna.

Czas Działania/Cena

Koszt licencji AutoMapa Android jest zależny od okresu ważności i wynosi:
⋅ 30 dni - 29,00 zł
⋅ 366 dni - 99,00 zł

  • Weryfikacja licencji

  • Wybór usługi

  • Zakup

  • Finalizacja zakupu

Dostępne operacjePozostałe dane zamówienia

Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem oraz wyrażam zgodę na spełnienie świadczenia przed upływem terminu na odstąpienie od umowy. Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji umowy oraz wyrażam zgodę na informowanie mnie o statusie zamówienia i ważności zakupionych usług.

Pomoc

Status weryfikacji licencji AutoMapy pokazuje informacje uzyskane od producenta, na temat poprawności wprowadzonej licencji (pole pojawia się wyłącznie przy wykupywaniu przedłużenia licencji - Subskrypcji)

Jeżeli zamówienie ma zostać zrealizowane dla firmy, prosimy o uzupełnienie pól imię i nazwisko danymi osoby składającej zamówienie.

Pola oznaczone * są wymagane.

UWAGA!
Nie istnieje możliwość cofnięcia błędnego zakupu.