U nas wykupisz nową licencję programu AutoMapa dla Androida, sprawdzisz termin ważności licencji programu AutoMapa Android, oraz zakupisz przedłużenie terminu ważności posiadanej licencji.

Licencja AutoMapa

Umożliwia wykupienie nowej licencji, lub przedłużenie terminu ważności już posiadanej licencji. Termin ten przedłużany jest na wykupiony okres, od dnia wykupienia, bądź od dnia wygaśnięcia - jeżeli licencja jest jeszcze aktywna.

Czas Działania/Cena

Koszt licencji AutoMapa Android jest zależny od okresu ważności i wynosi:
⋅ 30 dni - 29,00 zł
⋅ 366 dni - 99,00 zł

Regulamin

Sklep AndroidAutoMapa.eu prowadzi sprzedaż usług polegających na przedłużeniu ważności licencji programu AutoMapa Android oraz sprzedawaniu nowych licencji.

Właścicielem sklepu jest SMARTedge.IT z siedzibą w Poznaniu przy ul. Święty Marcin 29/8, NIP: 7781313038, REGON: 634178448

O nas

Sprzedażą oprogramowania AutoMapa zajmujemy się od prawie dwóch dekad. Naszy użytkownikom zapewniamy wsparcie dzięki społeczności zbudowanej wokół wortalu PDAclub.pl.

Polityka prywatności oraz bezpieczeństwo danych osobowych

Szanujemy prawo użytkowników do ochrony prywatności, dlatego też stosujemy rozwiązania, które ją zapewniają. W formularzu zamówienia należy podać podstawowe dane osobiste, potrzebne do realizacji zamówienia i identyfikacji posiadanej licencji.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

Przetwarzamy Państwa dane osobowe w sposób bezpieczny, oraz zgodny z przepisami prawa, w tym Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: "RODO").
Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest: SMARTedge.IT Marcin Olejniczak, z siedzibą w 61-806 Poznań, ul. Święty Marcin 29/8, NIP: 7781313038

Kontakt z administratorem danych osobowych możliwy jest za pomocą poczty tradycyjnej na adres jak powyżej lub drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub też telefonicznie pod numerem: +48 91 8812000

Cel przetwarzania danych osobowych

Danych osobowych pozyskanych od Państwa używamy w celu realizacji zamówień oraz powiadomień związanych z zakupionymi usługami.

Przekazywanie danych osobowych

Dane osobowe pozyskane od Państwa przekazujemy wyłącznie podmiotom odpowiedzialnym za realizację zamówienia (np. producent oprogramowania w celu wygenerowania licencji).

Usunięcie danych osobowych

Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, aktualizacji lub całkowitego ich usunięcia. W przypadku pytań, potrzeb lub wątpliwości, prosimy o kontakt.

Rejestracja, dane osobowe.

W formularzu zamówienia, należy podać podstawowe dane osobiste, a także - zgodnie z aktualnie obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych - wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (poprzez akceptację niniejszego tekstu).

Zamówienia

Zamówienia przyjmowane są 24h na dobę. Każde zamówienie otrzymuje unikalny numer zamówienia. Czas realizacji zamówienia od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie wynosi do kilkunastu minut (dotyczy wyłącznie płatności on-line), jednakże w wyjątkowych przypadkach (szczególnie w przypadku podania błędnych danych identyfikujących zamówienie w tytule płatności/przelewu) może wynosić do dwóch dni roboczych. Jednocześnie staramy się, aby zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie. O fakcie przedłużenia licencji informujemy drogą e-mailową. Subskrypcje przedłużane są automatycznie w przypadku skorzystania z płatności przez system PayU - natychmiast po otrzymaniu od akceptanta informacji o dokonaniu takiej płatności, natomiast w przypadku wybrania płatności za pośrednictwem przelewu tradycyjnego, w dni robocze (pon.-pt.) w godzinach 10-16

Nie istnieje możliwość cofnięcia błędnego zakupu.

Do każdego zamówienia wystawiany jest dokument potwierdzający złożenie zamówienia i wysyłany przez system na kontaktowy adres e-mail podany podczas składania zamówienia. Klienci którzy podali dane firmy oraz numer NIP otrzymają po realizacji zamówienia Fakturę VAT, która zostanie wysłana na podany podczas zamówienia adres e-mail w ciągu 7 dni od dnia realizacji zamówienia. Złożenie zamówienia oznacza zgodę na otrzymywanie FV drogą elektroniczną.

Osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej mogą otrzymać Fakturę VAT jedynie na wyraźnie życzenie, nie później niż w terminie 7 dni od daty zamówienia.

Istnieje możliwość otrzymania duplikatu faktury VAT, po wcześniejszym kontakcie z nami, w wersji papierowej. Koszt przygotowania i wysłania takiego dokumentu to 20,00 PLN z VAT

Ceny

Wszystkie ceny podawane w trakcie zamówienia zawierają podatek VAT i są cenami BRUTTO.
Koszt licencji czasowej AutoMapa Android Europa wynosi w przypadku zakupu/przedłużenia licencji 30 dni - 29,00 PLN, 366 dni - 99,00 PLN

Prawa Konsumenta

Zgodnie z Art. 38 ustawy o prawach konsumenta, Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Oznacza to, że nie można odstąpić od umowy w przypadku zakupu treści cyfrowych a za takie uważa się subskrypcję licencji. Wynika to z tego, że licencje są aktywowane w sposób automatyczny po dokonaniu zapłaty przez kupującego.

Reklamacje

Reklamacje należy składać w formie pisemnej lub e-mailowej na adres korespondencyjny: SMARTedge.IT, 61-806 Poznań, Święty Marcin 29/8. W reklamacji należy podać wszystkie dane kontaktowe oraz numer zamówienia. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie do 30 dni od dnia otrzymania.